Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю, фахівець відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Світлана Мельничук провела семінар на тему: «Гідні соціально-трудові стандарти - головний мотив праці в Україні і добробуту в сім'ї» для керівників групи бухгалтерських аутсорсингових компаній.

 


 

Під час проведення заходу головний державний інспектор наголосила, що день дій за гідну працю встановлений Міжнародною Конфедерацією профспілок (МКП), відзначається щороку 7 жовтня. У багатьох країнах світу цього дня відбуваються активні солідарні дії профспілок і громадськості у боротьбі за утвердження принципів гідної праці. Це, перш за все, належна зарплата та її своєчасна виплата, створення нових високотехнологічних робочих місць, захист прав працівників на вступ до профспілок та проведення колективних переговорів. Вона передбачає ліквідацію дискримінації, дитячої та примусової праці, створення системи соціального захисту для тих, хто не має роботи.

В Україні у сфері праці надзвичайно багато проблем: це – питання безробіття, низька зарплата, небезпечні умови праці та ін. Тому, так важливо, підвищувати рівень заробітної плати, прожиткового мінімуму, пенсій та інших соціальних виплат, які гарантуються законами для громадян, але на сьогодні є заниженими.

Особливу увагу було зосереджено на важливості правильно нараховувати заробітну плату в частині всіх її складових: основної заробітної плати, додаткової заробітної плати та інших заохочувальних та компенсаційних виплат.

Всі учасники семінару мали можливість задати актуальні питання та отримати на них кваліфіковані відповіді.

Наприкінці зустрічі, Світлана Мельничук наголосила, що за консультацією стосовно трудового законодавства як роботодавці, так і працівники завжди можуть звернутися до фахівців відділу з питань додержання  законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, буд. 3, тел.: (056)7222822 та отримати кваліфіковані відповіді.
 


09.10.2019 |

Повернутись назад