Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівець відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Світлана Мельничук 03 жовтня 2019 року прийняла участь у семінарі для керівників мережі ресторанів «CONFFETTІ» в торгово-офісному центрі «ВАВІЛОН».

 


У ході заходу основну увагу зосереджено на висвітлення питання оформлення трудових відносин з фізичною особою – підприємцем.

Так, інспектор з праці зазначила, що чинне законодавство передбачає можливість здійснення фізичною особою-підприємцем своєї господарської діяльності самостійно, або за допомогою праці найманих працівників.

Порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками є однаковим для всіх роботодавців, будь-то юридична особа, чи фізична особа-підприємець.

Відповідно до ст. 21 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) фізичні особи-підприємці мають право укладати трудові договори з найманими працівниками. Це означає, що фізична особа - підприємець має вести кадрову документацію.

Трудовий договір вважається укладеним тільки після того, як його підписали роботодавець і працівник і видано наказ (розпорядження) про прийняття працівника на роботу. Згідно з ч.3 ст.24 КЗпП України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідно, фізична особа – підприємець до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором повинна обов’язково подати повідомлення до ДФС за встановленою формою.

Підсумком заходу було нагадування головного державного інспектора про адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність роботодавців за порушення законодавства про працю в часині оформлення трудових відносин.

Всі учасники семінару мали можливість задати актуальні питання та отримати на них кваліфіковані відповіді.

Наприкінці зустрічі, Мельничук С. наголосила, що за консультацією стосовно трудового законодавства як роботодавці, так і працівники завжди можуть звернутися до фахівців відділу з питань додержання  законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, буд. 3, тел.: (056)7222822 та отримати кваліфіковані відповіді.
 


08.10.2019 |

Повернутись назад