Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

23.09.2019 року у регіональній філії «Придніпровської залізниці» АТ «Укрзалізниця» проведено 3-й модуль Цільових курсів підвищення кваліфікації з питань управління персоналом (HR-школи) в рамках якої фахівцем відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Світланою Мельничук була висвітлена тема: «Кадрове адміністрування. Типові та найпоширеніші помилки: шляхи їх запобігання».

 


 

У ході заходу основну увагу приділялось організації роботи кадрової служби підприємства.

Так, інспектор праці зазначила, що кадрове діловодство - це діяльність, яка передбачає створення та організація роботи з документами особового складу з питань оформлення прийняття, переведення, звільнення, обліку, атестації, навчання, підвищення кваліфікації, стажування, пенсійного забезпечення працівників.

Звернено увагу, що комплекс документів за функціями управління кадрами містить такі основні групи:
•    особисті документи працівників (паспорт, трудова книжка, військовий квиток, диплом, свідоцтво, атестат та інші документи, які засвідчують юридичне підтвердження особи працівника, перепустка, посвідчення про відрядження, довідки, що підтверджують місце роботи, посаду, заробітну плату, рекомендаційні та атестаційні листи тощо);
•    організаційно-розпорядча документація (організаційні - статути, положення, інструкції, правила внутрішнього трудового розпорядку; розпорядчі - накази, постанови, рішення, вказівки, розпорядження; довідково-інформаційні — доповідні та пояснювальні записки, листи, списки, акти, протоколи, довідки, звіти);
•    первинна облікова кадрова документація (вихідні облікові документи - особовий листок, особова картка та похідні облікові документи - спеціалізовані картки персонального обліку спеціалістів, списки, журнали реєстрації, книги обліку).

Інспектором праці наголошено, що заробітна плата працівникам молодше вісімнадцяти років при скороченій тривалості щоденної роботи виплачується в такому ж розмірі, як працівникам відповідних категорій при повній тривалості щоденної роботи».

Підсумком заходу було нагадування головного державного інспектора про адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність роботодавців за порушення законодавства про працю.

Всі учасники семінару мали можливість задати актуальні питання та отримати на них кваліфіковані відповіді.

Наприкінці зустрічі, С. Мельничук повідомила, що за консультацією стосовно трудового законодавства як роботодавці, так і працівники завжди можуть звернутися до фахівців відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, буд. 3, тел.: (056)7767427 та отримати кваліфіковані відповіді.
 


25.09.2019 |

Повернутись назад