Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головний державний інспектор управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетовській області Вікторія Капінус разом із представником сектору з питань соціального захисту дітей департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Мариною Алексєєвою провели лекцію та ознайомили вихованців комунального закладу соціального захисту «Центр соціальної підтримки дітей «Довіра», які залишились без батьківського піклування, з їх правами у трудових правовідносинах.

 


Захід проведено в рамках взаємодії між службами у справах дітей місцевих державних адміністрацій та підрозділів ювенальної превенції Національної поліції України з питань додержання законодавства про працю неповнолітніх та недопущення використання найгірших форм дитячої праці, та на виконання окремого доручення заступника голови державної служби України з питань праці від 08.08.2019, а саме: з особливостями прийняття на роботу та звільнення неповнолітніх осіб, надання відпустки, пільгами та перевагами на які можуть розраховувати  неповнолітні працівники.

В ході лекції проведено письмове тестування з метою вивчення основних нюансів праці неповнолітніх.

Також, було повідомлено про основні види дитячої праці:
•    виснажлива й надмірно тривала праця дітей у домашньому господарстві (насамперед, це стосується сільських дітей);
•    робота на вулиці у несприятливих погодних умовах, часто  у несприятливому соціальному оточенні (миття автомашин, вулична торгівля, жебракування, тощо).
   
Звернули увагу та повідомили про таке явище, як торгівля людьми. Роз`яснили вихованцям, що означає торгівля людьми – це сукупність таких ознак: вербування, перевезення, передача, продаж, усиновлення (удочеріння) у комерційних цілях, використання в порнобізнесі, використання у військових конфліктах, залучення до злочинної діяльності, трансплантація чи насильницьке донорство, примус до заняття проституцією, рабство і ситуації, подібні до рабства, примусова праця, залучення в боргову кабалу, використання шантажу, погроз, насильства.

Акцентували увагу дітей, що на кожному підприємстві, в установі, організації має вестися спеціальний облік працівників, які не досягли вісімнадцяти років, із зазначенням дати їх народження. Будь яке працевлаштування оформляється трудовою угодою.

Забороняється застосування праці осіб молодше вісімнадцяти років на важких роботах і на роботах з шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах. Також, забороняється залучати осіб молодше вісімнадцяти років до підіймання і переміщення речей, маса яких перевищує встановлені для них граничні норми. Діти не можуть залучатися до надурочних, нічних і робіт у вихідні дні.

Особливу  увагу  було приділено на обов’язковості укладення трудового договору у письмовій формі  та відсутності випробувального терміну при прийнятті на роботу неповнолітніх осіб. Інспектором праці також було зазначено, що праця дітей молодше 14 років взагалі не допускається ні за яких умов.

Керівництво та вихованці Комунального закладу соціального захисту «Центр соціальної підтримки дітей «Довіра» ДМР отримали під час зустрічі відповіді на свої запитання.
 


20.09.2019 |

Повернутись назад