Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

У рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи посадові особи відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Нікопольському регіоні Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Юлія Кондрашева та Тамара Засядьвовк провели консультації осіб, зайнятих у сфері торгівлі та громадського (вуличного) харчування міста Нікополь.

 


Інспектори праці роз’яснювали про необхідність укладення трудових договорів між роботодавцями та найманими працівниками, сплату відрахувань та внесків.

Працівникам закладів роз’яснено, що без офіційного оформлення на роботу вони позбавляють себе гарантованого державою розміру заробітної плати; виплати своєчасно та не нижче мінімальної заробітної плати, офіційної відпустки, відпустки по догляду за дитиною тощо; виплат у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю; допомоги у разі настання нещасного випадку під час виробничого процесу; соціального страхування.

Це призводить до того, що неоформлений офіційно працівник втрачає трудовий та страховий стаж при розрахунку розміру пенсії. Так як, тільки легально оформлений працівник, який, відповідно, матиме достатньо страхового стажу, отримає право на гідну пенсію.


17.09.2019 |

Повернутись назад