Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області розпочало спеціальне розслідування групового нещасного випадку, який стався 31 серпня 2019 року в результаті дорожньо-транспортної пригоди з працівниками м’ясопереробної промисловості.

 

 

 


31.08.2019 р. о 08 год.20 хв. на трасі Т0414 (Лобойківка – Кам’янське) при в’їзді в місто Кам’янське з лівобережжя сталася ДТП, в якій постраждали 8 працівників ТОВ «М’ясна фабрика «Фаворит Плюс». За оперативною інформацією: транспортний засіб ТОВ «Аделар» марки «Мерседес-спринт», на якому здійснювалася доставка працівників фабрики зіткнувся з вантажівкою з причепом марки ДАФ, в результаті чого 8 працівників та водій «Мерседес-спринт» отримали травми різних ступенів тяжкості та були госпіталізовані в лікарню швидкої допомоги м. Кам’янське.

 
Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».
 
Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.
 

03.09.2019 |

Повернутись назад