Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Кам’янському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ольгою Соловйовою та Яною Драган було проведено робочу зустріч із директорами професійного ліцею та вищого професійного училища м. Кам’янське.

 

 


В ході зустрічи були обговорені умови проведення професійно-технічної підготовки здобувачів в умовах виробництва з використанням елементів дуальної форми навчання. Розглянуті результати упровадження елементів дуальної форми навчання у навчально-виробничому процесі закладу.

Також були надані роз’яснення  щодо вимог та гарантій встановлених законодавством про працю України, в частині залучення неповнолітніх осіб до виконання робіт, зокрема з якого віку і при яких умовах дозволяється працевлаштування неповнолітніх, скільки годин мають працювати неповнолітні та система оплати праці. Було наголошено, що при скороченому робочому часі працю неповнолітнього оплачують у тому ж розмірі, що і працівникам відповідних категорій при повній тривалості щоденної роботи.

Одночасно з тим, було приділено особливу увагу видам робіт до яких не можуть залучатись неповнолітні, а саме: апаратник, приготування хімічних розчинів, бункеровник, водій автомобіля, водолаз, газівник, дезінфектор, дозиметрист, електрозварник, клеєвар, колорист, ливарник пластмас, машиніст підйомника, кранівник, оператор заправних станцій, пресувальник, стропальник тощо.


02.09.2019 |

Повернутись назад