Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

В рамках українсько-німецького Проекту партнерства з розвитку соціального діалогу в Дніпропетровській області перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ігор Осадчий прийняв участь у проведенні «круглого столу» на тему: «Вимоги інспекції – європейські підходи. Досвід Латвії», який було проведено Федерацією організацій роботодавців Дніпропетровщини.

 


Головна мета заходу – покращити систему роботи «підприємства – контролюючі органи».

На заході також були присутні: голова Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Віктор Сергєєв, координатор проекту Хенрі Циммерман, заступник голови Дніпропетровського  обласного об’єднання профспілок Юрій Чернов, заступник директора департаменту соціального захисту населення, начальник управління трудових відносин, зайнятості населення та умов праці Юрій Петренко, начальник управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в дніпропетровській області Борис Мазур, експерт з охорони праці сервісного центру (Латвія) Наталія Соколова, експерт з охорони праці малого та середнього бізнесу Едуард Філіповс.

У своєму виступі Ігор Осадчий акцентував увагу на відповідальність роботодавців щодо дотримання законодавства при працевлаштуванні працівників та про загрози які виникають в наслідок тенденцій заміщення офіційного працевлаштування цивільно-правовими угодами.

У свою чергу європейські експерти поділилися досвідом у сфері охорони праці в Латвії та розповіли про сервісні центри та високу якість послуг які вони надають роботодавцям. В ході засідання круглого столу відбувся конструктивний діалог між виступаючими і слухачами.

 

 


30.08.2019 |

Повернутись назад