Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні управління праці Головного управління Держпраці Дніпропетровської області Маргаритою  Харченко та Ганною  Рогановою був організований та проведений на вулицях м. Кривого Рогу флешмоб з метою звернення уваги населення міста до такого негативного явища та посилення пильності щодо себе та своїх близьких.

 


 

Громадянам роздавались буклети з інформацією про ознаки, види та етапи торгівлі людьми, про наслідки надмірної довірливості і правової необізнаності. Також надавалась контактна інформація щодо організацій, які надають конкретну допомогу у таких випадках та номер Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми і консультації мігрантів.

Довідково

Проблема торгівлі людьми – одне з найнегативніших явищ сучасного суспільства. Феномен торгівлі людьми піддається постійному аналізу і є предметом багатьох суперечок і дискусій. Міжнародна організація з міграції  (МОМ)  приділяє особливу увагу запобіганню торгівлі людьми у співпраці з державними установами в галузі соціальної політики та освіти, правоохоронними органами, іншими міжнародними організаціями, а також мережею організацій громадянського суспільства по всій території України.

Нажаль, на теперішній момент Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. За даними дослідження, проведеного на замовлення МОМ, понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі.


21.08.2019 |

Повернутись назад