Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області та Дніпровського міського центру зайнятості провели спільну семінар-нараду для роботодавців – юридичних осіб, які зареєстровані та перебувають на обліку в Соборному районі м. Дніпро.

 

 

 


Фахівець відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському  регіоні Вікторія Капінус  розповіла про питання, які стосуються кожного, а саме: офіційне працевлаштування, стажування, випробовування, звернула увагу на особливості працевлаштування неповнолітніх,  робочий час і час відпочинку, законодавчі норми праці неповнолітніх, нарахування та оплата праці, проведення індексації заробітної плати, питання звільнення та виплати розрахункових коштів, соціальні питання, а також питання щодо заохочення за успіхи в роботі.

Особливу увагу було приділено нарахуванню та оплаті праці, яка виконується понад норму робочого часу, оплати праці за роботу у святкові і вихідні дні. Розглянуто ряд тем щодо сумісництва та стажування.

Під час проведення семінару представники суб’єктів господарювання поставили питання на які інспектор праці надала роз’яснення, законодавчих актів та, за необхідності, настанов у подальших діях.

Також звернула увагу присутніх на обов’язковому дотриманні мінімальних державних гарантій та попередила про можливі наслідки при їх порушенні.

Наприкінці зустрічі, розглянувши практичні аспекти, проблемні питання керівництво відділу надання соціальних послуг в Соборному районі Дніпровського міського центру зайнятості м. Дніпро та всі учасники семінару представники суб’єктів господарювання Соборного району висловили подяку та задоволення  проведеним семінаром.


20.08.2019 |

Повернутись назад