Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Флешмоб під умовною назвою «Захист прав працюючих вагітних жінок!» організували та провели головні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні управління праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ганна Роганова та Маргарита Харченко.

 

 


 

Зокрема, фахівці відділу відвідали Комунальний заклад «Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром” Криворізької міської ради де випадковим вагітним жінкам роз’яснювали, що вони мають певні пільги на підприємствах.

Метою даного заходу було донести до вагітних жінок інформацію про наявність гарантій при прийнятті на роботу і заборону звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей.

Жінкам надавалися роз’яснення про оформлення соціальної відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами; про пільги щодо отримання щорічної відпустки; про заборону відмовляти жінкам у прийнятті на роботу і знижувати їм заробітну плату з мотивів, пов'язаних з вагітністю або наявністю дітей віком до трьох років, тощо.

Разом з тим, майбутнім матусям роздавалися інформаційні листівки, а за необхідності конкретної консультативної допомоги, вони запрошувались безпосередньо до Відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні управління праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.


19.08.2019 |

Повернутись назад