Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Яною Драган та Валентиною Бабкіною із залученням робітників Товариства з обмеженою відповідальністю «Джамп» 30.07.2019 проведено флешмоб на тему «Переваги офіційної заробітної плати».

 

 


Питання виплати офіційної, прозорої заробітної плати сьогодні є дуже актуальним. Мета заходу спрямована на увагу працівників, що офіційна заробітна плата – це гарантія роботодавцем соціальних, економічних прав працівника.

Від офіційно нарахованої заробітної плати та відповідно від сплачених внесків залежить набуття страхового стажу. Страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Тобто страховий стаж формується виключно пропорційно сплаченим страховим внескам. Обчислюється страховий стаж в місяцях. Повний місяць роботи, зараховується в повному обсязі тільки за умови, що сума сплачених за місяць страхових внесків є не меншою за мінімально встановлений розмір.

Якщо сума сплачених внесків є меншою, то за умови здійснення доплати до мінімального розміру цей період зараховується до страхового стажу як повний місяць. Але при цьому заробітна плата для обчислення пенсії враховується в нарахованій сумі.

Інколи підприємства платять своїм працівникам дві заробітні плати офіційну та неофіційну. Це вигідно роботодавцю, і працівник, ніби, не ображається, оскільки йому надається можливість заощадити на податку з доходів фізичних осіб. Тільки керівники таких підприємств, ні їх працівники не замислюються про ті наслідки , які можуть виникнути.

Отже, не буде гарантовано розмір заробітної плати, доплат за роботу в нічний час, за наднормативні роботи і роботу у святкові дні, оплату тимчасової непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною. Виплату втраченого заробітку у зв’язку з втратою непрацездатності у разі нещасного випадку на підприємстві. Виплати допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи. Працівника можуть звільнити без здійснення кінцевого розрахунку в повному обсязі. Значно втрачають у виплатах, внаслідок отримання зарплат у «конвертах», майбутні мами, оскільки розмір допомоги з вагітності і пологів безпосередньо залежить від розміру офіційної зарплати.

Кожний працівник повинен пам’ятати, що погоджуючись працювати на таких умовах залишає себе без соціальних гарантій встановлених державою.

Тому Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області радить працівникам, яким пропонують роботу з оплатою праці «у конверті», перш, ніж погодитися на дану пропозицію, зважити всі переваги офіційної заробітної плати.


30.07.2019 |

Повернутись назад