Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

До Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області звернувся працівник щодо надання роз’яснення норм законодавства про працю з питання впливу фотографії робочого часу на результати проведення атестації робочого місця за умовами праці.

 

 


Заступник начальника відділу з питань експертизи умов праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Олександр Матвієнко надав наступні роз’яснення.

Атестація робочого місця за умовами праці проводиться атестаційної комісією склад і повноваження якої визначаються наказом по підприємству. Атестаційна комісія керується вимогами передбаченими Порядком проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 № 442, та Методичних рекомендацій для проведення атестації робочих місць за умовами праці, затверджених постановою Мінпраці України від 01.09.1992 № 41.

Під час атестації робочого місця за умовами праці зазначеної вище комісією проводиться комплексна оцінка факторів виробничого середовища і трудового процесу з урахуванням часу їхнього впливу.

Час дії шкідливих факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу та структура робочого часу визначаються результатами проведеної фотографії робочого часу, якою послідовно і докладно фіксується час, який був витрачений працівником упродовж робочого дня. Фіксуються також перерви.

Фотографія робочого часу оформлюється в довільній формі і виконується уповноваженою особою роботодавця.


30.07.2019 |

Повернутись назад