Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Роз’яснення вимог нового «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві» ініціювало керівництво Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області для підприємств підконтрольних своєму відомству.

 

 


Необхідність проведення даного семінару обумовлена значною кількістю звернень фахівців підприємств гірничодобувної галузі, щодо надання роз’яснень нового Порядку, з метою не допущення з свого боку порушень нормативно-правових актів під час розслідувань нещасних випадків на виробництві.

Захід проходив на базі гірничопромислового управління. До його участі були запрошені керівники, спеціалісти служб охорони праці  та посадові особи, на яких роботодавцем покладено виконання функцій з охорони праці. Загалом 23 представники від підприємств гірничорудної та нерудної промисловості підконтрольних відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Криворізького управління.

Робота семінару була побудована на детальному роз’ясненні фахівцями Держпраці кожного пункту глав Порядку у співвідношенні «було - стало», з урахуванням питань, які виникали у учасників заходу в процесі зустрічі.

Так, всім присутнім були розтлумачені зміни щодо поширення дій Порядку та значення термінів, які в ньому вживаються. Досить продуктивно пройшло обговорення стосовно порядку надання повідомлень про нещасний випадок, стосовно нещасних випадків, що підлягають спеціальному розслідуванню і складу спеціальної комісії, її обов’язки.

Говорили і про: екстрені повідомлення, тривалість розслідування комісією підприємства, тривалість спеціального розслідування, оформлення результатів розслідування, затвердження актів про нещасний випадок, розсилання актів, тощо. Окремим питанням, на якому детально зупинились державні інспектори було формування матеріалів розслідування.

На завершені семінару заступник начальника Криворізького гірничопромислового управління - начальник відділу нагляду за геолого-маркшейдерськими роботами та переробкою корисних копалин Криворізького гірничопромислового управління Данило Бондар закликав всіх присутніх до співпраці та налагодження партнерських стосунків щодо вдосконалення застосування Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 17.04.2019 №337.


12.07.2019 |

Повернутись назад