Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

31 травня 2016 року за участі фахівців Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області відбувся семінар-навчання керівників підприємств хлібопекарської, переробної та елеваторної промисловості Дніпропетровської області.

 

 

 


 

Слід відмітити, що даний захід, організований за ініціативи Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, є одним з головних масштабних семінарів, який проводиться щорічно за підтримки Всеукраїнської профспілки працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей задля вирішення невідкладних питань в сфері трудового законодавства, охорони праці та, загалом, налагодження конструктивного діалогу з роботодавцями. Цього року семінар зібрав більш ніж 60 перших керівників підприємств елеваторної, переробної та хлібопекарської промисловості області, а також, їх заступників, інженерів з охорони праці та бухгалтерів.

Щоб максимально охопити всі питання діяльності даних підприємств та відповісти на запитання їх керівників, до участі у семінарі-навчанні організаторами були також залучені представники Головного управління Пенсійного фонду України у Дніпропетровській області, Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Дніпропетровській області, Управління фіто-санітарної безпеки та Управління захисту споживачів Держпродспоживслужби, Управління ДСНС України у Дніпропетровській області з реагування на надзвичайні ситуації, Галузевої організації роботодавців.

Більш детально про дотримання законодавства про працю, вимог щодо оплати праці найманим працівникам, роль колективного договору доповів начальник управління з питань праці Андрій Толстогузов. Зокрема зупинився на вимогах законодавства щодо ведення документації з оформлення трудових відносин, легітимності самих трудових відносин,  нарахуванні заробітної плати та її індексації, та розповів присутнім щодо змін у зоконодавстві з питань праці.

Про «Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій», який затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 № 246 ознайомила начальник відділу з питань гігієни праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Олена Біла.

Досвідом по створенню системи охорони праці поділився у своїй презентації Євген Мілян – директор ДП «Сантрейд» Просянської філії. Він зазначив, що компанія продовжує розвиватися в напрямку безпеки праці.

Підведення підсумків семінару-навчання провів начальник управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Сергій Філіпков, обговоривши оптимальні способи взаємодії, комунікації та обміну інформацією між органами виконавчої влади й бізнесом.

Присутні охоче ставили питання усім доповідачам та отримували відповіді на свої запитання. Можна відмітити змістовність та користь даного семінару для покращення обізнаності керівників підприємств галузі з питань охорони праці, законодавства про працю та ін.


03.06.2019 |

Повернутись назад