Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці відділу з питань гігієни праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області провели робочу нараду на ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» з метою вирішення актуальних питань, які виникають при розслідуванні професійних захворювань і складанні санітарно-гігієнічних характеристик умов праці.

 

 


До участі в роботі наради були запрошені керівники служби охорони праці і юридичної служби ПАТ «КЗРК» та фахівці Криворізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області.

Під час робочої наради обговорювалися питання щодо підготовки підприємством інформації та документів для складання санітарно-гігієнічних характеристик умов праці працівників при підозрі в них професійних захворювань у відповідності до Порядку, затвердженого Наказом Міністерства охорони здоров'я України від 13.12.2004 № 614. 

Начальник відділу з питань гігієни праці  Олена Біла  зазначила, що санітарно-гігієнічна характеристика умов праці складається в разі підозри в працівника професійного захворювання (отруєння) та є одним з документів, з урахуванням якого в кожному конкретному випадку вирішується питання про зв'язок хронічного захворювання (отруєння) з впливом виробничих факторів і трудового процесу з метою встановлення діагнозу хронічного професійного захворювання (отруєння).

У процесі дискусії було наголошено на проблематику стосовно надання даних лабораторно-інструментальних досліджень по ліквідованим робочим місцям та обговорені конкретні механізми взаємодії при підготовці документів. Також, було акцентовано увагу на шкідливих і небезпечних факторах виробничого середовища і трудового процесу   на аналогічних виробництвах.

Усі учасники наради мали можливість отримати вичерпні відповіді на хвилюючі питання за даної тематики.
 


16.04.2019 |

Повернутись назад