Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

У Кривому Розі місячник до Дня охорони праці в Україні у 2019 році стартував «Електротехнічним марафоном» серед представників талановитої учнівської молоді, професіоналів підприємств, педагогічних працівників з електротехнічного напряму підготовки кваліфікованих робітників.

 

 

 


 

Компетентне журі, до складу якого увійшли державні інспектори Криворізького гірничопромислового управління ГУ Держпраці у Дніпропетровській області, визначали кращих за професією в практичних та теоретичних конкурсах професійної майстерності з компетенції електромонтажних робіт.

Конкурс організовано з метою підкреслити важливість і престижність професій електротехнічної сфери та удосконалення фахової майстерності працівників шляхом кращих світових практик і професійних стандартів. Основним критерієм оцінювання майстерності для фахівців Держпраці було вміння конкурсантів не тільки виконати поставленні завдання швидко і якісно, але й з дотриманням усіх норм безпеки, як для себе особисто, так і для працюючого поряд. Як зауважили в ході заходу самі ж фахівці гірничопромислового управління, що гарно навчений працівник – запорука стабільного, безаварійно працюючого підприємства.

Загалом до участі у конкурсі долучилось учні професійних закладів освіти і професіонали від підприємств Кривого Рогу, Києва, Жовтих Вод, Покрова, Зеленодольська, тощо.


10.04.2019 |

Повернутись назад