Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Марина Соломка провела роз’яснювальну роботу та надала консультативну допомогу в питаннях трудового законодавства роботодавцям Криворіжжя.

 


Конструктивний діалог відбувся в ході семінару організованого Криворізьким міським центром зайнятості, та мав на меті роз’яснити  однозначно вірне тлумачення розпорядження КМУ від 05.09.2018 року №649-р., постанови КМУ від 04.07.2017 року №479 із змінами до неї, та постанови КМУ №295 від 26.04.2017 року.

Марина Соломка поетапно роз’яснила учасникам заходу підстави, порядок організації та проведення інспекційних відвідувань, невиїзних інспектувань. Надано роз’яснення з приводу підтвердження повноважень інспекторів праці  з метою уникнення випадків шахрайства. Увагу учасників заходу було зосереджено на обов’язковій легалізації трудових відносин з працівниками та обов’язковому дотриманні роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці.

В свою чергу роботодавці ставали питання щодо ведення документації з оформлення трудових відносин, порядку оформлення і оплати випробувального терміну та його різниця з стажуванням, оформлення листків непрацездатності, умов та законності звільнення найманих працівників, тощо.

Так, всі бажаючі отримали вичерпні відповіді на свої питання та запрошені до зворотного зв’язку для надання роз’яснень, оскільки Держпраці зацікавлена в дорадчій допомозі задля попередження порушень законодавства України про працю.
 


18.02.2019 |

Повернутись назад