Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Про повноваження інспекторів праці органів місцевого самоврядування (ОМС) йшлося на семінарі-навчанні, який відбувся в Павлоградському відділі Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

 

 

 


Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні Ірина Чубенко-Салко провела навчання серед інспекторів ОМС, які щойно отримали посвідчення державного інспектора.

Під час навчання розглянули питання: порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, проведення інспекційних відвідувань та організація невиїзних інспектувань, оформлення результатів інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань та здійснення інформування роботодавця та його працівників щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства про працю.

Представникам органів місцевого самоврядування наголошено, що філософія роботи Держпраці – попередити правопорушення, сформувати правову культуру у сфері охорони праці та законодавства про працю. Тому головною метою інспекторів є не накладання на роботодавця за неправомірні дії штрафних санкцій, а проведення роз’яснювальної роботи та превентивних заходів. Інспектор праці повинен побудувати з роботодавцем конструктивний соціальний діалог, допомогти роботодавцю уникнути порушень трудових та соціальних прав працівників.
На безліч запитань буди надані відповіді з наглядними прикладами.

Інформація до відома

Інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці органів місцевого самоврядування можна перевірити на сайті Держпраці у розділі «Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю» підрозділі – Інформація про службові посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування та за посиланням http://dsp.gov.ua/informatsiia-pro-sluzhbovi-posvidchennia-inspektoriv-pratsi-orhaniv-mistsevoho-samovriaduvannia/.
 


15.01.2019 |

Повернутись назад