Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

18 грудня 2018 року начальник відділу з питань гігієни праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Олена Біла взяла участь у проведені  наради  «Мінімізація ризику виникнення професійних захворювань – вимога часу».

 

 

 


Даний захід було організовано Дніпровським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України».

Нараду проведено з метою вирішення актуальних питань, які виникають під час організації та проведення медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, а також при складанні санітарно-гігієнічних характеристик умов праці робітників при підозрі в них професійних захворювань.

До участі в нараді  були запрошені спеціалісти Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, міського центру з лікування професійних захворювань, ДЗ «Дніпровська медична академія МОЗ України», страхові експерти з охорони праці, фахівці з охорони праці підприємств, закладів, установ міста Дніпро.

У рамках наради обговорені питання якості проведення попередніх та періодичних медичних оглядів та якості складання санітарно-гігієнічних характеристик умов праці.

Начальник відділу з питань гігієни праці Олена Біла акцентувала увагу на необхідності дотримання прав робітників, які працюють у шкідливих умовах праці, на якісний медичний огляд, на об’єктивну інформацію про умови праці, на проведення у їх відношенні заходів, які спрямовані на збереження здоров’я.


22.12.2018 |

Повернутись назад