Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Днями у територіальному управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області було підбито підсумки обласного конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який проходив у рамках святкування Всесвітнього дня охорони праці-2014. Серед молодших дітлахів (до 12 років) перемога дісталася учню Сумської ЗОШ №21 Арсенію Зеленіну. У старшій віковій групі І місце посіла учениця Тростянецької школи №1 Світлана Тутова.


Протягом двох весняних місяців до оргкомітету дитячого конкурсу надійшло більше сотні малюнків з різних куточків Дніпропетровщині. Не дивлячись на стислі терміни проведення заходу, без уваги не залишилася жодна з дитячих робіт. Більшість з них виконана у жанрі агітаційних плакатів, пронизаних дитячою відвертістю та почуттям гордості за своїх батьків та їх працю.

За рішенням неупередженого журі серед дітлахів (віком 11-14 років) перемога дісталася учениці КЗО СЗШ № 28(м.Дніпродзержинськ) Бондаренко Наталій. Друге і третє місце відповідно посіли: Дорошенко Єлізавета (КЗО СЗШ № 20,м.Дніпродзержинськ) та Ковтун Ірина (КЗО СЗШ № 15, м. Дніпропетровськ).
У старшій віковій групі(15-18 років) І місце посіла учениця КЗО СЗШ № 31 №1 Костюк Анжеліка. А ось «срібло» дістала Зотівна Сніжана (КЗО СЗШ № 34, м.Дніпродзержинськ).

«Основна мета конкурсу досягнута – спільними зусиллями ми зробили певну інвестицію в майбутнє щодо профілактики виробничого травматизму, – кажуть у журі. – Адже ці діти незабаром стануть не лише працівниками, а й роботодавцями, які дбатимуть про безпечну працю своїх підлеглих».

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


16.06.2014 |

Повернутись назад