Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Серед заходів передбачених планом роботи в рамках Тижня права, фахівці Держпраці Криворіжжя організувалися для виступу на регіональному радіомовленні з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо реалізації і захисту прав людини в питаннях трудового законодавства.

 

 


 

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні Головного управлінням Держпраці у Дніпропетровській області Марина Соломка, в ефірі передачі «Актуально» радіо «Рудана» роз’яснила радіослухачам про основні аспекти трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками.

Беручи за основу питання з якими найчастіше звертаються громадяни Криворізького регіону за роз’ясненнями чи скаргами до фахівців Держпраці, Марина Соломка зупинилась на: обов’язковому оформленні трудових відносин роботодавцями з найманими працівниками; своєчасному повідомленні  органу ДФС про прийняття працівника на роботу; дотриманні  роботодавцями мінімальних державних гарантій в оплаті праці; розумінні поняття «стажування» та його застосування у трудових відносинах, тощо. Не оминула увагою захист трудових прав мобілізованих учасників АТО, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих в  наслідок зазначеної операції.

Разом з тим, Марина Ярославівна довела до відома громадян регіону інформацію про Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю у межах компетенції Головного управління. Зупинилась на підставах, умовах, порядку проведення інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань. Акцентувала увагу на відповідальності суб’єктів господарювання у разі порушення ними законодавства про працю.

За необхідності дорадчої допомоги для слухачів були надані координати зворотного зв’язку як у письмовому, телефонному, електронному вигляді, так і можливості особистого візиту.

 


12.12.2018 |

Повернутись назад