Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Щороку, напередодні всесвітнього Дня прав людини,  який є  міжнародним святом, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році, проводиться Всеукраїнський тиждень права. У 2018 році цей захід триватиме з 10 по 14 грудня.

 

 

 


Конституція України – основний закон України, який  містить положення про те, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека в Україні визначені як вища соціальна цінність, а права і свободи людини та їхня гарантія визначають сенс і спрямування діяльності держави. Затвердження і забезпечення прав та свобод людини є головним обов’язком держави.

Основне право громадянина - це його можливість здійснювати певні дії для задоволення своїх життєво важливих матеріальних і духовних інтересів, установлених державою і закріплених у Конституції та інших нормативно-правових актах.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права, всі бажаючі мають можливість отримати безоплатну первинну правову допомогу від фахівців відділу юридичного забезпечення Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, з питань реалізації і захисту прав людини, в межах компетенції.

Контактні дані: http://www.dp.dsp.gov.ua/press.html

Перелік заходів Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області (далі -Головне управління)  з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права


06.12.2018 |

Повернутись назад