Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні Максим Руднєв провів інформаційно-роз’яснювальну роботу в питаннях дотримання трудового законодавства суб’єктам господарювання малого та середнього бізнесу Кривого Рогу.

 

 


Дана робота була проведена в рамках семінару «Зміни в законодавстві, що стосуються відповідальності роботодавців та можливості заощадити кошти підприємства» організованого Криворізьким міським центром зайнятості за участі представників управління пенсійного фонду та фіскальної служби міста.

Так, Максим Руднєв, поетапно роз’яснив учасникам заходу підстави, порядок організації та проведення інспекційних відвідувань, невиїзних інспектувань, виїзних перевірок. В аспекті даних питань увагу учасників заходу було зосереджено на обов’язковій легалізації трудових відносин з працівниками та обов’язковому дотриманні роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці, що тим самим унеможливить адміністративну відповідальність роботодавців в частині порушення ними законодавства про працю та виплати фінансових санкцій.

Серед питань, які поставали в ході зустрічі: виконання квоти працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії; працевлаштування інвалідів; трудові гарантії воїнів строкової служби та учасників АТО; оформлення листків непрацездатності в цілому та працівникам за договорами цивільно-правового характеру,  тощо.

Окремим питанням, Максим Руднєв виніс на розгляд однозначність тлумачення розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 649-р.. Відповідно, роз’яснив передбачені розпорядженням заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Не оминув увагою і однозначність тлумачення та обов’язкове дотримання Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, детально зупинившись на змінах, які набули чинності з 1 січня 2018 року згідно з постановою КМУ від 04.07.2017 № 479.

Так, всі бажаючі отримали вичерпні відповіді на свої питання та запрошені до зворотного зв’язку для надання особистих роз’яснень, оскільки Держпраці зацікавлена в дорадчій допомозі задля попередження порушень додержання законодавства України про працю.
 


05.12.2018 |

Повернутись назад