Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 649-р, з метою підвищення правової грамотності суб’єктів господарювання в питаннях законодавства про працю України, Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області спільно з представниками фіскальної служби, Пенсійного фонду, Національної поліції та органів місцевого самоврядування проводяться превентивні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.

 


В ході інспекційних відвідувань інспекторами виявляються нелегально працюючі працівники. За кожного неоформленого працівника законом передбачена штрафна санкція у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат.

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області звертається до роботодавців та наголошує на перевагах оформлення трудових відносин з працівниками відповідно до норм чинного законодавства, аби уникнути застосування штрафних санкцій. Тож радимо ще раз звернутися до норм Кодексу законів про працю України та законів, що регламентують трудові відносини. Сьогодні дешевше дотримуватися норми закону, аніж сплачувати штрафи.

Зокрема, звертаємося до працівників, які з певних причин досі працюють неофіційно. Доки Ви отримуєте «заробітну плату у конверті», роботодавець позбавляє Вас права на основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного, дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, допомогу по безробіттю, гарантії на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві тощо. До того ж неоформлений офіційно працівник втрачає трудовий та страховий стаж при розрахунку розміру пенсії. Відтак такі громадяни позбавлені соціального захисту при досягненні пенсійного віку.

З метою отримання консультації щодо належного оформлення трудових відносин звертайтесь до Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області за тел. (056)776-74-26, або за адресою: 49107,  м. Дніпро, вул. Казакова, 3.


02.11.2018 |

Повернутись назад