Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

3-4 жовтня 2018 року лікар з гігієни праці відділу з питань гігієни праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Андрій Орєхов прийняв  участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції  "Актуальні питання професійних захворювань в Україні".

 

 

 


Даний захід було організовано ДУ "Український науково-дослідний інститут промислової медицини" (м. Кривий Ріг) та ДЗ "Дніпропетровська медична академія"  (м. Дніпро)  з метою обговорення та вирішення проблемних питань діагностики, лікування та профілактики професійної патології в Україні.

В роботі конференції брали участь співробітники ДЗ "Дніпропетровська медична академія»", науково-дослідних інститутів Києва та Кривого Рогу, лікарі зі Львова, Івано-франківська, Полтави, Дніпра, Кривого Рогу, фахівці фонду соціального страхування України.

На конференції обговорювалися проблемні питання медицини праці в сучасний період та шляхи їх подолання; реформування медичної галузі, в т.ч. профпатологічної служби; діагностики, лікування професійних захворювань; реабілітації хворих, що мають професійні захворювання, та їх реабілітація; кадрового забезпечення медицини праці.

Під час проведення конференції Андрієм Орєховим надавалася консультативна допомога  щодо діючих на цей час нормативно-правових актів з гігієни праці, які спрямовані на профілактику професійних захворювань.

 


08.10.2018 |

Повернутись назад