Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Про дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час ремонту рухомого складу та залізничних колій на підприємствах металургійної та машинобудівної галузі йшлось під час робочої зустрічі у Криворізькому гірничопромисловому управлінні Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області.

 

 

 


Захід організовано і проведено фахівцями відділу нагляду у металургії, котлонагляді та за підйомними спорудами з метою попередження виникнення випадків травматизму пов’язаного з експлуатацією залізничного транспорту, куди були запрошені технічні керівники та фахівці з охорони праці підприємств зазначених галузей, які експлуатують даний вид транспорту.

Першочергово учасниками наради обговорювали основні порушення та недоліки, що допускаються на виробництві під час ремонту рухомого складу та залізничних колій. Підіймали питання технічного стану та утримання рухомого складу, зокрема своєчасність ремонтів та технічних оглядів локомотивів, вагонів і спеціалізованого рухомого складу. Зосередились на утриманні засобів колійного господарства, а саме: колій, стрілок, шляхопроводів, переїздів, колійних знаків, сигналізації тощо. Окремо зупинились на виконанні своїх службових обов`язків ремонтного персоналу.

Разом з тим начальник відділу Володимир Губаренко проаналізував випадки виробничого травматизму на споріднених підприємствах, які сталися в цехах залізничного транспорту протягом поточного року та окреслив для запрошених підприємств ряд заходів по недопущенню подібного на своїх виробничих об’єктах.

З метою запобігання виникненню ризиків та небезпечних ситуацій, фахівці Держпраці нагадали керівникам підприємств про необхідність посилення контролю за безпечним виконанням даних робіт. Рекомендували провести позачергові навчання та перевірку знань для посадових осіб підприємств, провести позапланові інструктажі з питань охорони праці спеціалістам залізничного сполучення.


08.10.2018 |

Повернутись назад