Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Нікопольському регіоні продовжують проводити інспекційні відвідування та інформаційно-роз’яснювальну роботу серед роботодавців Нікопольського району щодо дотримання вимог трудового законодавства.

 

 


Здійснивши інспекційне відвідування суб’єкта господарювання, який веде свою діяльність у сфері надання послуг мобільного харчування селища Олексіївка Нікопольського району було виявлено грубе порушення законодавства про працю.

За результатами інспектування встановлено, що роботодавець використовував найману працю 2 осіб, а саме помічника кухара і офіціанта без укладення з ними трудових договорів, фактично, жодних документів, які підтверджували б факт перебування цих громадян у трудових відносинах із власником кафе не було.

Відповідно до абзацу другого частини другої статті 265 Кодексу законів про працю України за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору суб’єкти господарювання несуть відповідальність у вигляді штрафу у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

За порушення трудового законодавства на суб’єкта господарювання накладено штраф у розмірі понад 223380 тис. гривень.

Крім того, фахівці провели роз’яснювальну роботу та, зокрема, акцентували увагу на ризиках, які несуть працівники і роботодавці при неналежному оформлені трудових відносин. Як результат, усвідомлюючи свою відповідальність, підприємцем, протягом декількох днів після візиту інспектора, належним чином було працевлаштовано офіціанта та надано відповідні документи.


21.09.2018 |

Повернутись назад