Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області разом з представниками Управління соціальної політики Кам’янської міської ради та начальником відділу рекрутингу Кам’янського місцевого центру зайнятості провели інформаційно-роз’яснювальні візити суб’єктів господарювання сфери торгівлі і надання послуг міста Кам’янське.

 

 

 


Спілкуючись із суб’єктами господарювання спеціалісти наголошували на обов’язковому дотриманні норм трудового законодавства, в тому числі, порядку оформлення трудових відносин з найманими працівниками, порядку і термінами оплати праці, дотримання та забезпечення пільг і гарантій для працівників.

Зокрема, особливу увагу акцентували на ризиках, які несуть працівники і роботодавці при неналежному оформлені трудових відносин.

Адже, працівник, який не оформлений на роботу відповідно до вимог чинного законодавства, позбавляється права на основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного, дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, отримання допомоги при травмуванні у разі нещасного випадку на виробництві, гарантії за колективним договором, отримання допомоги по безробіттю залежно від страхового стажу. Через несплату єдиного соціального внеску і податків такий працівник втрачає страховий стаж та можливість одержання заробленої пенсії по старості адже, пенсію буде призначено тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати.

В ході проведення роз’яснювальної роботи роботодавців поінформовано щодо належного оформлення трудових відносин з працівниками, наголошено на відповідальності за фактичний допуск працівника до роботи без укладення з ним трудового договору, оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час  та виплату заробітної плати без нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків.

Нагадали, що за одного найманого працівника, допущеного до роботи без належного оформлення трудових відносин, передбачено штраф у розмірі 30 мінімальних заробітних плат. Тобто, «тіньова» зайнятість має великий ряд негативних наслідків.

Крім того, спеціалісти Головного управління поінформували підприємців про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю та наголосили, що головна мета подібних інформаційних візитів – це запобігти  порушенням трудового законодавства шляхом відкритого спілкування.


19.09.2018 |

Повернутись назад