Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області провели інспекційне відвідування суб’єкта господарювання, який здійснює діяльність у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами в спеціалізованих магазинах.

 

 

 


За результатами інспектування встановлено, що роботодавець використовував найману працю 12 осіб без укладення з ними трудових договорів.

За порушення трудового законодавства, відповідно до частини другої статті 265 Кодексу Законів про працю України до роботодавця застосовано фінансові санкції у розмірі понад 1,3 млн. гривень.

Державна служба України з питань праці нагадує: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 111690 гривень за кожного нелегально працюючого. Тому радимо роботодавцям не практикувати виплату заробітної плати в “конвертах”. Тільки офіційне працевлаштування забезпечує гідні умови праці, достойну заробітну плату, належну пенсію в майбутньому та добробут для України.


18.09.2018 |

Повернутись назад