Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Продовжують проводити превентивну роботу фахівці Управління з питань праці з суб’єктами господарювання та працівниками з питань додержання законодавства про працю, в тому числі, в частині належного оформлення трудових відносин та дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

 

  


Відділом  з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та питань дитячої праці у Павлоградському регіоні систематично проводиться інформаційно - роз’яснювальна робота з підприємцями Павлоградського регіону на підставі пункту 33 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 295 від 26.04.2017, який вказує, що інспектор праці самостійно приймає рішення про необхідність відвідування роботодавця з метою інформування його та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, моніторингу стану його дотримання, у тому числі щодо оформлення трудових відносин.

Минулого тижня проведені інформаційні візити суб’єктів господарювання сфери громадського харчування та серед підприємців, що здійснюють діяльність отримавши місця для розміщення пересувних  тимчасових споруд для сезонної дрібно-роздрібної торгівлі.

В ході проведення роз’яснювальної роботи фахівці поінформували керівників щодо належного оформлення трудових відносин з працівниками, про відповідальність за фактичний допуск працівника до роботи без укладення з ним трудового договору, оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час  та виплату заробітної плати без нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків. Нагадали, що за одного найманого працівника, допущеного до роботи без належного оформлення трудових відносин, передбачено штраф у розмірі 30 мінімальних заробітних плат. Тобто, «тіньова» зайнятість має великий ряд негативних наслідків.

Спілкуючись з роботодавцями, особливо це стосується  сфери громадського харчування, фахівці не оминули увагою й працю неповнолітніх. Та нагадали, що особи, які не досягли вісімнадцяти років, у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх. Разом з тим, в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці неповнолітні користуються пільгами, встановленими законодавством України (про це прямо зазначено у статті 187 Кодексу законів про працю (далі КЗпП України).

Окрім цього, забороняється залучати неповнолітніх працівників до нічних, надурочних робіт і робіт у вихідні дні (ст. 192 КЗпП України). При цьому нічним вважається час з десятої години вечора до шостої години ранку (ч. 3 ст. 54 КЗпП України); надурочними - роботи понад встановлену тривалість робочого дня (ч. 1 ст. 62 КЗпП України ); вихідними - дні, які за затвердженим графіком роботи підприємства є для працівника вільними від виконання його трудових обов’язків (статті 67 - 69 КЗпП України).

Крім того, обговорені питання щодо дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та дотримання строків виплати заробітної плати.

Загалом, головна мета подібних інформаційних візитів – це запобігти  порушенням трудового законодавства шляхом проведення роз’яснювальної роботи.

Адже, можна сказати, що найбільш ефективним способом дотримання законодавства про працю є відсутність порушень.


21.08.2018 |

Повернутись назад