Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Про єдині умови та однозначне тлумачення вимог нормативно-правових актів з охорони праці при підготовці проектів гірничих відводів для розробки родовищ корисних копалин йдеться на нарадах фахівців Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області з фахівцями підприємств гірничорудної галузі та проектувальних організацій міста Кривого Рогу.

 

 


Так, впродовж травня поточного року  відділом нагляду за геолого-маркшейдерськими роботами та переробкою корисних копалин Криворізького гірничопромислового управління організовано та проведено наради з представниками ПАТ «Кривбасзалізрудком», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та ДП «ДПІ «Кривбаспроект».

Головною метою нарад є надання інструктивно-методичних рекомендацій та роз’яснень щодо підготовки проектів гірничих відводів для розробки родовищ корисних копалин  у відповідності до вимог Постанови КМУ від 27.01.1995 № 59, якою затверджено Положення про порядок надання гірничих відводів. 

У формі конструктивного діалогу учасники обговорювали проблемні питання, знаходили спільні рішення та узгоджували порядок дій в умовах виробничого процесу.

Зокрема, підіймались питання щодо порядку формування пакету документів для подання їх органам Держпраці. Обговорювали необхідність одержання погоджень землекористувачів та органів місцевого самоврядування в межах проекту гірничого відводу. Окрему увагу було приділено правильності розрахунку зон впливу на земну поверхню від гірничих робіт, які безпосередньо впливають на розрахунок меж гірничого відводу гірничого підприємства. Не оминули увагою якість підготовки текстових та графічних матеріалів проектів. 

Начальник відділу нагляду за геолого-маркшейдерськими роботами та переробкою корисних копалин Дмитро Очкур на кожній з нарад основний акцент ставив на неухильному додержанні вимог чинного законодавства під час підготовки вищезазначених матеріалів. Закликав до співпраці задля уникнення порушень чинного законодавства України з охорони праці та промислової безпеки, Кодексу України про надра.


05.06.2018 |

Повернутись назад