Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

06.04.2013 року в м. Дніпропетровську (Індустріальний район) стався нещасний випадок зі смертельним наслідком при використанні газу в побуті. Від отруєння чадним газом загинула 41- річна мешканка житлового будинку по вул. Косіора.

 


Територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області створено комісію з розслідування технічних причин даного нещасного випадку.

За попередніми даними, з метою забезпечення гарячого водопостачання власником квартири придбано, самовільно змонтовано та підключено до мережі газопостачання проточний газовий водонагрівач торгівельної марки «DEMRAD», моделі С-125В, з відводом продуктів згоряння в приміщення.

При тривалої експлуатації водонагрівача «DEMRAD» продукти згоряння природного газу потрапляли та накопичувались в приміщеннях кухні та кімнаті, в наслідок чого трапилось отруєння чадним газом мешканки квартири.

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області черговий раз нагадує, що Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 06.04.2010р. №12 заборонено на території України виробництво та експлуатація подібних газових проточних водонагрівачів, та звертає увагу населення, торгівельних організацій, власників житлових будинків, органів місцевого самоврядування, про забезпечення контролю та неухильного виконання вищевказаної Постанови.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


09.04.2013 |

Повернутись назад