Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Минулого тижня фахівці відділу з питань гігієни праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області взяли участь у проведені Круглого столу на тему: «Вирішення питань, які виникають під час встановлення і проведення розслідування професійних захворювань та визначення ступеня втрати працездатності у зв’язку з профзахворюваннями».

 

 


Даний захід було організовано управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області за участю представників Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації, Українського науково-дослідного інституту промислової медицини, профспілкових та громадських організацій.

Головна мета зустрічі - вирішення актуальних питань допомоги працюючим, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, інвалідам, постраждалим на виробництві, соціально незахищеним верстам населення.

Заступник начальника відділу з питань гігієни праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Тетяна Мазурець особливу увагу звернула на проблемні питання, які виникають при проведенні медичних оглядів працівників певних категорій, при розслідуванні професійних захворювань і складанні санітарно-гігієнічних характеристик умов праці. Фахівець зазначила, що  збереження здоров’я та професійного довголіття працюючого населення є однією з пріоритетних задач  у сфері гігієни праці.

Крім того, обговорені конкретні механізми взаємодії по наближенню медичної допомоги до кожної людини.

На завершені зустрічі фахівці Головного Управління Держпраці запропонували  методично-консультативну допомогу задля уникнення порушення нормативно-правових актів з гігієни праці.


16.04.2018 |

Повернутись назад