Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Задля попередження порушень законодавства про працю, у приміщенні Виконавчого комітету Павлоградської міської ради за участю фахівців Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду, Центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців – юридичних і фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, щодо змін у трудовому законодавстві та відповідальності підприємців за неналежне оформлення трудових відносин.

 


Начальник  відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у м. Павлоград Ірина Чубенко-Салко в черговий раз акцентувала увагу роботодавців на неприпустимості використання праці без належного оформлення, на фінансовій відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю, а також, у разі не допуску до інспекційних відвідувань інспекторів праці,  необхідності уважного заповнення звітної інформації.

В ході семінару були обговорені питання нововведень в інспекційній діяльності, зокрема, превентивні заходи, коли інспектор може відвідати роботодавця з метою інформування його та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, моніторингу стану його дотримання, у тому числі щодо належного оформлення трудових відносин.

Крім того, за письмовою заявою роботодавця, інспектори праці можуть проводити аналіз стану дотримання законодавства про працю на підприємстві та надавати рекомендації щодо його застосування. За результатами проведеного аналізу складається довідка, при цьому штрафні санкції до роботодавця не застосовують, а передбачається, що це стане ще одним кроком до взаємодії роботодавця і Головного Управління Держпраці, коли робота контролюючого органу буде направлена на попередження помилок, а не накладання штрафів.

Окремо увагу звернули на захист трудових прав молодого покоління - учнівської молоді, підлітків та нагадали, що цьогоріч 28 квітня буде відзначатися Всесвітній день охорони праці, девіз якого «Захищене і здорове покоління».


12.04.2018 |

Повернутись назад