Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області розпочало спеціальне розслідування групового нещасного випадку, який стався 20 березня 2018 року з чотирма працівниками спеціалізованого монтажного управління м. Запоріжжя, які виконували підрядні роботи на підприємстві з виробництва чавуну та сталі м. Кривого Рогу.

 

 


За оперативною інформацією, 20.03.2018 р. бригада монтажників здійснювала ремонт броні кожуха доменної печі. Під час спуску на підвісному майданчику, для прибирання залишків ремонтного матеріалу та його демонтажу, стався обрив торкрет маси (бетонної футіровки), яка впала на майданчик та обірвала його. В результаті події чотири робітника підрядної організації отримали тілесні ушкодження. Постраждалих було доставлено до лікарні для надання медичної допомоги.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.


22.03.2018 |

Повернутись назад