Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

16 березня 2018 року фахівці з питань гігієни праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області взяли участь у проведені Круглого столу на тему: «Актуальні питання медичної реабілітації та медико-соціальної експертизи у працівників певних категорій».

 

 


Даний захід було організовано кафедрою медико-соціальної експертизи та реабілітації факультету післядипломної освіти та кафедрою професійних хвороб та клінічної імунології «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» з метою вирішення актуальних питань допомоги працюючим, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, інвалідам, постраждалим на виробництві, соціально незахищеним верстам населення.

До участі в роботі Круглого столу були також запрошені представники  Обласного клінічного центру медико-соціальної експертизи, Науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності,  Українського науково-дослідного інституту промислової медицини, Фонду соціального страхування  у Дніпропетровській області, закладів охорони здоров’я, які проводять медичні огляди.

Фахівці відділу з питань гігієни праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Олена Біла та Мазурець Тетяна зазначили, що під час прийняття на роботу, а також упродовж трудової діяльності, необхідно проводити обов’язковий попередній та періодичні медичні огляди працівників певних категорій. Їх мета, в першу чергу, — визначити стан здоров'я працівника, що є не мало важливо. На основі цього огляду визначають можливість працівника виконувати професійні обов’язки в конкретному виробничому середовищі без погіршення стану здоров'я.

У формі конструктивної бесіди учасниками розглядались проблемні питання, які виникають при проведенні медичних оглядів працівників певних категорій, при розслідуванні професійних захворювань і складанні санітарно-гігієнічних характеристик умов праці та обговорені конкретні механізми взаємодії по наближенню медичної допомоги до кожної людини.

На завершені зустрічі фахівці Держпраці запропонували  методично-консультативну допомогу задля уникнення порушення нормативно-правових актів з гігієни праці.


21.03.2018 |

Повернутись назад