Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою врегулювання злагодженості дій щодо здійснення державного контролю та державного нагляду за додержанням законодавства про працю, представники Держпраці долучились до робочих засідань виконкому Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради.

 

 

 


За особистої участі заступника голови райради, заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні Максим Руднєв взяв участь у засіданнях двох робочих груп: з забезпечення погашення боргів із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат та засіданні комісії по контролю за соціально-економічним та правовим захистом працюючих мешканців району.

В рамках обговорюваних тем, Максим Руднєв роз’яснив та скорегував уповноважених фахівців Інгулецької райради на спільну роботу у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України №295 від 26.04.2017р. “Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"”. Так, учасники засідань поетапно оговорили порядок організації та проведення інспекційних відвідувань, невиїзних інспектувань, виїзних перевірок. Обговорюючи дане питання, увагу спеціалістів райради було зосереджено на постанові Кабінету Міністрів України №1104, якою передбачено зняття мораторію на перевірки органами Держпраці.

Головний акцент на недопущенні підприємствами заборгованості у виплатах заробітної плати та дотриманні її мінімального розміру, дотриманні роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці та вжитті заходів по легалізації трудових відносин.

Детально зупинилась на умовах та процедурі складення актів, приписів та прийняття рішень за результатами інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань. Зокрема, умови накладання фінансових санкцій в частині порушення роботодавцями законодавства про працю. При цьому, обов’язкове надання звітів про проведену роботу до Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

Задля врегулювання злагодженості дій фахівців Держпраці та уповноважених представників органів місцевого самоврядування щодо контролю за додержанням законодавства про працю, Максим Руднєв закликав у разі необхідності звертатися за дорадчою допомогою.


20.03.2018 |

Повернутись назад