Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області перевірили знання Законів України «Про охорону праці», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», «Про об’єкти підвищеної небезпеки» та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів з охорони праці у керівників, інженерів з охорони праці та відповідальних осіб ПАТ "ДНІПРОАЗОТ" які раніше пройшли спеціальне навчання в Придніпровському експертно-технічному центрі.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційно:
Однією із складових ефективної роботи з профілактики виробничого травматизму є належна підготовка, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці.

Навчання та систематичне підвищення рівня знань працівників з питань охорони праці - один з основних принципів державної політики в галузі охорони праці, фундаментальна основа безпеки праці та необхідна умова вдосконалення управління охороною праці та забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання аварій і травматизму на виробництві.

Важливим питанням є навчання і перевірка знань з питань охорони праці посадових осіб функціональні обов'язки яких пов'язані зі забезпеченням охорони праці. Першочергово навчанню підлягають посадові особи, наділені керівними та управлінськими функціями. Які несуть відповідальність за організацію та здійснення інструктажів, навчання та перевірки знань з питань охорони праці підлеглих працівників.


16.03.2018 |

Повернутись назад