Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За участю фахівців відділу нагляду у агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області відбулося навчання керівників, інженерів з охорони праці та спеціалістів середньої ланки сільськогосподарських товариств, фермерських господарств Верхньодніпровського району з загальних питань охорони праці.

 

 


Як зазначив  у своєму вступному слові заступник начальника відділу нагляду у АПК та СКС Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Олександр Єфіменко - навчання з питань охорони праці  в цьому році  проходять напередодні весняно-польових робіт, тому вже залишилось небагато часу потурбуватись про те, щоб вони пройшли на високому організаційному рівні, без порушень вимог законодавства з охорони праці та трудової дисципліни.

На навчанні були розглянуті питання:
•    виробничого травматизму за минулий рік;
•    проходження щорічного медичного огляду працівників пов’язаних з тяжкими та шкідливими умовами праці;
•    проведення  навчання та перевірки знань працівників пов’язаних з роботою підвищеної небезпеки;
•    забезпечення працівників підприємства спецодягом, організація відпочинку  та прийому їжі механізаторами в польових умовах.

Особлива увага присутніх була звернута на проходження  механізаторами та водіями перед рейсового медичного обстеження і технічного огляду транспортних засобів, узгодженню та затвердженню керівником підприємства маршрутів руху сільськогосподарської техніки і технологічних карт для проведення  сільськогосподарських робіт.

Також були розглянуті питання проведення безпечного виконання ремонтних робіт сільськогосподарської техніки,  транспортування,  зберігання та  використання горючих газів і кисню при вогняних роботах, своєчасного опосвідчення вантажопідйомних механізмів та контрольно-вимірювальних приладів.

Результатами даної зустрічі стала перевірка отриманих знань слухачами щодо вимог законів і нормативно-правових актів з питань охорони праці в обсязі загального курсу «Охорона праці».

Фахівці Держпраці впевнені, що отримані знання допоможуть всім учасникам навчання в створенні та дотриманні належних умов праці на робочих місцях, адже здоров’я і життя кожної людини – це є найголовніша цінність.


15.03.2018 |

Повернутись назад