Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області розпочало спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 07 березня 2018 року з виконуючим обов’язки гірничого майстра 1980 року народження на підприємстві гірничорудної і нерудної промисловості м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.

 

 


За оперативною інформацією, 07.03.2018 р. в.о. гірничого майстра дільниці №19 перебуваючи на позначці гор. -1319м  впав у рудозвалювальну виробку №7 гор.-1337м та був присипаний гірничою масою, в результаті чого отримав травми несумісні з життям.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.

У прямому ефірі заступник начальника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Корольов Костянтин Валерійович. https://www.youtube.com/watch?v=OldhW_0ggDU&feature=share

 

 

 

 

 

 

 

 


12.03.2018 |

Повернутись назад