Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області розпочало спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 03 березня 2018 року з монтажником з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій 1992 року народження на підприємстві гірничорудної і нерудної галузі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.

 

 


За оперативною інформацією, 03.03.2018 р. в першому корпусі конвертерного цеху відбулося обрушення покрівлі та металоконструкцій на відмітку 8.000 де знаходились працівники.  В результаті обрушення постраждалий отримав тілесні ушкодження не сумісні із життям.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.


05.03.2018 |

Повернутись назад