Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області розпочало спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком, який стався 26 лютого 2018 року з 27 річним дорожнім робітником підприємства автодоріг і автострад смт. Васильківка Дніпропетровської області.

 

 

 


За оперативною інформацією, 26.02.2018 р. під час виконання наряду по спилюванню гілок дерев на 36 кілометрі  автодороги Т08-04 (Павлоград-Токмак) працівник впав з дробини на землю, в результаті чого отримав тяжкі  тілесні ушкодження. Постраждалого було доставлено до лікарні для надання медичної допомоги.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.


28.02.2018 |

Повернутись назад