Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області розпочало спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком, який стався 21 лютого 2018 року з машиністом компресорних установок 1965 року народження на підприємстві харчової промисловості м. Дніпро.

 

 


За оперативною інформацією, 21.02.2018 р. постраждалий виконував наряд з ізолювання труби на висоті. В процесі роботи він впав з помосту на землю в результаті чого отримав тяжкі  тілесні ушкодження. Постраждалого було доставлено до лікарні для надання медичної допомоги.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.


27.02.2018 |

Повернутись назад