Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Комісія Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області завершила спеціальне розслідування і направила до прокуратури матеріали смертельного нещасного випадку, що стався з майстром дільниці філії «Криворізька ДЕД» ДП «Дніпропетровський облавтодор» в результаті дорожньо-транспортної пригоди.

 

 


Розслідуванням з`ясовано, що 6 листопада 2017 року під час виконання робіт на 76 кілометрі автомобільної дороги Н-11 (Дніпро – Миколаїв) потерпілий потрапив під колеса трактора МТЗ-82.

Причиною нещасного випадку комісія визначила – порушення правил безпеки руху. Пункти правил, які порушено, встановлює слідчий відділ розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління ГУНП у Дніпропетровській області.

За результатами розслідування оформлено акт за формою Н-1 про нещасний випадок на виробництві.

Для попередження схожих нещасних випадків керівництву та службі охорони праці підприємства запропоновано ряд заходів щодо усунення травмуючих факторів: обставини та причини нещасного випадку довести до відома всіх філій ДП «Дніпропетровський облавтодор»; провести позачергове навчання та перевірку знань вимог «Правил дорожнього руху України» та інструкцій з охорони праці працівникам філії «Криворізька ДЕД».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність дотримання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності.


19.01.2018 |

Повернутись назад