Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області розпочало спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 14 січня 2018 року з складачем поїздів 1996 року народження на підприємстві з виробництва чавуну, сталі та феросплавів м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.

 

 


За оперативною інформацією, 14.01.2018 р. при виконанні маневрових робіт складач поїздів був притиснутий між тяговим електродвигуном і верхньою будовою колії. Постраждалого було госпіталізовано до лікарняного закладу, де 15.01.2018 від отриманих травм він помер.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.


16.01.2018 |

Повернутись назад