Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Комісія, утворена Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області, завершила спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався у місті Покров на підприємстві ТОВ "МАКСІПРОМ ГРУП" з машиністом насосних установок.

 

 

 


Обставини та причини випадку з`ясовувала комісія Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області за участі представників Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській обл., Управління праці та соціального захисту населення виконкому Покровської міської ради,  профспілки працівників металургійної та гірничодобувної промисловості України в Дніпропетровській області, відділу охорони праці ТОВ «МАКСІПРОМ ГРУП» і ПАТ «ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК», уповноваженої найманими працівниками особи з питань охорони праці ДМС1, ДМС2 ТОВ «МАКСІПРОМ ГРУП».

Розслідуванням встановлено, що 01 жовтня 2017 року машиніст насосних установок, зайнятий перекачуванням шламів, дільниці магнітної сепарації 1 ТОВ «МАКСІПРОМ ГРУП», який в порушення вимог технологічної інструкції машиніста насосних установок завалочного відділення (ДМС 1) та карти безпеки на виконання робіт з технологічного обслуговування стрічкового конвеєру, вирішив прибрати просипи шламів у небезпечній зоні підконвеєрного простору. Знявши тросик аварійної зупинки та огородження потрапив в небезпечну зону при працюючому конвеєрі, внаслідок чого отримав травми не сумісні з життям.

Причинами нещасного випадку визнано: порушення технологічного процесу, невиконання вимог інструкцій з охорони праці, невиконання посадових обов’язків. Випадок визнано пов`язаним із виробництвом і взято на облік ТОВ «МАКСІПРОМ ГРУП». На потерпілого складено акт за формою Н-1. Матеріали розслідування направлені до органів прокуратури.

Комісією зі спеціального розслідування запропоновано ряд заходів щодо усунення причин настання нещасного випадку.

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність дотримання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності.


28.12.2017 |

Повернутись назад