Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

21 грудня 2017 року відбулася розширена нарада Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, на якій обговорені пріоритетні питання  та визначені основні напрямки роботи Управління.

 

 

 


На нараді, яку розпочав начальник Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області Владислав Снісар, розглянуті питання, які були обговорені на засіданні колегії Державної служби України з питань праці, а саме: боротьба з «тіньовою» занятістю, стан здійснення ринкового нагляду, виконання вимог антикорупційного законодавства.


Пріоритетним напрямком роботи визначено питання боротьби з незадекларованою працею. Для досягнення поставленої мети необхідна тісна співпраця з органами місцевого самоврядування з питань державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи як з громадянами, так і роботодавцями.

Проаналізовано стан та визначено основні завдання ринкового нагляду – це є, в першу чергу, забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам щодо безпеки для життя і здоров’я людини.

Значну увагу було приділено питанням про виконання державними службовцями Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області вимог антикорупційного законодавства та проведення роботи щодо запобігання і протидії корупції, а саме: систематичне навчання працівників Управління та проведення інфомаційно-роз`яснювальної роботи.

Загалом визначено, що необхідно підвищувати ефективність заходів державного нагляду за додержанням законодавства про працю та з охорони праці, систематично проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з метою недопущення порушень норм трудового законодавства.

Наголошено, що саме привентивні заходи мають більш позитивний вплив як для громадян, які мають можливість отримати необхідні знання щодо своїх трудових прав, так і  для роботодавців, які зможуть усвідомлювати переваги функціонування в законодавчому полі і робити вибір на користь легальної праці - а це є шлях економічного розвитку і соціальної стабільності країни в цілому.


26.12.2017 |

Повернутись назад