Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

08 грудня 2017 року відбулася нарада з питань охорони праці, промислової безпеки та екології за участю фахівців Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області та представників ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат», а саме: директорів, головних фахівців, начальників цехів і структурних підрозділів комбінату, фахівців управління промислової безпеки

 

 


Зустріч фахівців Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області розпочалася з бесіди з генеральним директором підприємства Олександром Подкоритовим, який звернув увагу, що Публічне акціонерне товариство «Дніпровський металургійний комбінат» - одне з найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України, що налічує 128-річну історію видатних досягнень і входить до числа шести провідних металургійних комбінатів країни за обсягами виробництва і реалізації металопродукції. Обговорили питання стосовно перспектив діяльності підприємства в напрямку удосконалення та модернізації виробництва комбінату, навчання спеціалістів, поліпшення умов охорони праці, що надасть змогу зниження виробничого травматизму.

Нарада розпочалася з виступу т.в.о. заступника директора технічного з промислової безпеки – начальника УПБ Олександра Дебелого, який зупинився на питаннях стану  виробничого травматизму та надав звіт про виконану профілактичну роботу службою охорони праці та цивільного захисту управління промислової безпеки.

Начальник відділу нагляду у металургії та машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ольга Бондаренко детально зупинилася на питаннях проведення перевірок суб’єктів господарювання спеціалістами Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області. Була надана інформація стосовно аналізу стану виробничого травматизму на підприємствах металургії і машинобудування та рекомендовані заходи щодо удосконалення організації профілактичної роботи, попередженню виробничого травматизму і покращенню стану промислової безпеки та охорони праці.

Головний спеціаліст – юрисконсульт Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Марина Соломка, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права, розповіла про зміни в законодавстві з охорони праці, створення безпечних умов праці на робочих місцях, захист працівників в питаннях охорони праці та промислової безпеки, відповідальність за порушення трудового законодавства. Особливо, звернула увагу, що за порушення Закону України «Про охорону праці», передбачена також кримінальна відповідальність.

Підводячи підсумки наради, фахівці Головного управліняя Держпраці у Дніпропетровській області наголосили на тому, що мінімізація виникнення виробничих ризиків – це шлях до значного підвищення продуктивності праці та рентабельності  виробництва. Але ж, слід пам`ятати, що безпека при виробництві є не менш пріоритетною, ніж економічний результат підприємства і необхідно усвідомлювати - на першому місці стоїть безпека людини, праці та її соціальний захист.


 


12.12.2017 |

Повернутись назад