Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Безпека праці, запобігання травм, попередження ризиків і забезпечення комфортних умов для роботи - головні пріоритети ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та завдання, які стоять перед службою охорони праці підприємства впродовж 80-ти років її функціонування. Саме свій 80-річний ювілей у грудні поточного року відзначає служба охорони праці та промислової безпеки АрселорМіттал Кривий Ріг.

За минулі роки в історії комбінату було вписано чимало славетних сторінок. Сьогодні складно уявити, в яких умовах і як тяжко доводилося працювати поколінням металургів, які зробили криворізький метал відомим в усьому світі.

 


Розплавлений метал, гуркіт, безперервний рух сталевих механізмів - виробництво завжди вимагає підвищеної уваги. І про це співробітники служби охорони праці не забували ні на хвилину. Той внесок, який протягом стількох років був зроблений підприємством в питання промислової безпеки, сьогодні доводить лідируючу позицію комбінату в металургійній галузі, як нашої Держави, так і за її межами.

Фахівці Держпраці, недаремно дають таку оцінку службі охорони праці комбінату, адже її становлення протягом стількох років відбувалось за безпосередньої участі інспектуючого органу. Щоденними спільними зусиллями інспекторів Криворізького гірничопромислового управління та провідних спеціалістів АМКР вирішувались проблемні питання попередження виникнення аварійних ситуацій, що тим самим вберігало працівників від травмувань.

Тож сьогодні, фахівці Держпраці виявляють сподівання на збережені напрацьованого комбінатом 80-річного досвіду в питаннях охорони праці та з гідністю передавати естафету безпеки наступним поколінням. Головне завжди пам’ятати, що за кожною справою, за кожним виробничим процесом стоїть людське життя.

Бажаємо службі охорони праці та промислової безпеки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», як і підприємству в цілому, подальшого розвитку, нових досягнень, яскравих звершень, успіхів, наснаги та безаварійної роботи.


11.12.2017 |

Повернутись назад